צרו עימי קשר
mobile menuתפריט ראשי
[072-2710779]072-2710779
מחשבון לחישוב משכנתא

מחשבון לחישוב משכנתא

מחשבון לחישוב משכנתא כלי לקבלת החלטות

מחשבון לחישוב משכנתא זהו כלי שעשוי להוביל לחיסכון משמעותי בכסף בעת ההשוואה בין מסלולי ההלוואות שהבנקים השונים מציעים ללקוח. כמובן שצריך לדעת איך להשתמש במחשבון המשכנתא וכמובן לפעול נכון לאור התוצאות שהתקבלו. מה זה מחשבון משכנתא? איך משתמשים בו? הכול במאמר שלפניכם.

לפני שאנחנו באים לבחור במשכנתא עלינו לחשוב לטווח ארוך. תנאי השוק משתנים כל הזמן וקשה לנו לדמיין איך ניראה מהבחינה הכלכלית בעוד 5 ו – 10 שנים ואף יותר. ישנן משכנתאות שעלולות לגרור בהמשך חובות והוצאות גבוהות ומיותרות בעוד שמשכנתא אחרת עליה אף אחד לא המליץ לנו עליה, תתברר בסופו של דבר כעסקת חיינו.

חישוב המשכנתא אמור להיות מורכב משורה ארוכה של גורמים. לא די להסתפק בנתונים שהבנק מנדב לנו. עלינו להוסיף לחישוב המצטבר את ההוצאות על מס רכישה, היטל השבחה, דמי ההסכמה למנהל מקרקעי ישראל ועוד. רק כך תתקבל התמונה השלמה וכך נוכל לתכנן את אופן ההחזר שיעלה בקנה אחד עם היכולות התקציביות שלנו.

מחשבון לחישוב משכנתא – מה זה?

הבנתם על פי האמור לעיל, כמה חשוב לקבל החלטה נכונה ונבונה בעת לקיחת המשכנתא. מחשבון המשכנתא, יהיה הכלי החשוב ביותר בארגז הכלים שלכם. במחשבון המשכנתא מזינים את נתוני הריבית השנתית ואת תקופת ההלוואה שעליה תרצו לבצע את החישוב. אחר כך תוכלו לבחור את אופן החישוב, אם תזינו את גובה ההחזר החודשי הרצוי והמתאים לכם, תקבלו בתוצאה את גובה סכום המשכנתא שאותו תצטרכו לשלם, ואם תזינו את סכום המשכנתא הרצוי, תקבלו את גובה הסכום של ההחזר החודשי הצפוי על פי משכנתא זו.

חשוב לדעת שהחישוב הנעשה באמצעות מחשבון משכנתא הינו חישוב שהוא בגדר הערכה והוא לעולם לא יוכל להיות מדויק במאת האחוזים, היות ואת הנתונים אתם מזינים בעצמכם ואף אחד לא יכול לדעת מה אכן יהיה בפועל. בכל מקרה, גם אנשי מקצוע יוכלו לבוא לעזר בעת בחירת המשכנתא הרצויה.

מה תעשו לאחר החישוב במחשבון המשכנתא?

מחשבון לחישוב משכנתא יעניק לכם את התשתית לשם בחירת ההלוואה. עם הנתונים הללו תוכלו לפנות אל הבנקים השונים ולבדוק מהי המשכנתא הטובה והמתאימה ביותר עבורכם.

בדקו בטבלת ריבית משכנתא מה הריבית נכון להיום והשתמשו במחשבון משכנתא לביצוע סימולציות שונות.

רוצים ייעוץ משכנתא מקצועי ואובייקטיבי של יועץ משכנתאות מומלץ על ידי משכנתא מאסטר? השאירו לנו פרטים כאן ויועץ משכנתא יחזור אליכם בהקדם, ייעוץ משכנתא ראשוני ללא עלות וללא התחייבות.

מחשבון לחישוב משכנתא

No ratings yet.

Please rate this

מעוניינים ליהנות מכל היתרונות של יועץ משכנתא מקצועי ואובייקטיבי?

משכנתא מאסטר מציעה את שירותי ייעוץ המשכנתאות של חברת "מנטה ייעוץ משכנתאות",
מהחברות הגדולות בארץ בתחום ייעוץ המשכנתאות.

יעוץ המשכנתאות של חברת מנטה, מעניק לכם ייעוץ משכנתא אובייקטיבי,
עם היתרונות הטובים ביותר בשבילכם ללקיחת משכנתא:

כלים טכנולוגים מתקדמים כמו ה "אופטימיזטור": האופטימיזטור מאפשר
בדיקה של תמהיל משכנתא עם עשרות פרמטרים שונים ושינוי שוק רבים
למציאת תמהיל מנצח = חסכון משמעותי של עלויות המשכנתא

  • יכולת מיקוח גבוהה מול הבנקים
  • יועצים מנוסים ומקצועיים
  • עובדים עם כל הבנקים
  • מטפלים באלפי לקוחות מידי שנה
  • ליווי מלא בכל התהליך
  • חסכון בזמן, ריצות וכאבי ראש של התעסקות עם בנקים

30% הנחה לפונים דרך האתר
(*ההטבה לזמן מוגבל)
    נגישות