צרו עימי קשר
mobile menuתפריט ראשי
[072-2710779]072-2710779
מחזור משכנתא

מחזור משכנתא

מחזור משכנתא

מחזור משכנתא בימנו מתבטא בכך שהרבה זוגות מתלבטים בשאלה: "האם כדאי לעשות מחזור משכנתא". לכן, בדרך כלל, התשובה לשאלה זו תהיה חיובית. משכנתאות ישנות בנות עשר שנים ומעלה, מתבססות לפעמים על ריביות גבוהות, בעוד בשנים האחרונות הריבית במשק נמוכה. גם התחרות בין הבנקים, יוצרת אפשרות להשיג מחזור של משכנתא בתנאים משתלמים.

חיסכון של עשרות אלפי שקלים במחזור משכנתא

בהליך של "מחזור משכנתא", ניתן לחסוך עשרות אלפי שקלים. כל הוזלה של ריבית המשכנתא, יוצרת חיסכון מצטבר שבמהלך השנים מגיע לסכום גדול ומשמעותי. פעמים רבות, כאשר הזוג לוקח משכנתא ראשונה, הזוג אינו בקיא מספיק במושגים של עולם המשכנתא, ואינו מודע לכך שהוא יכול להשיג משכנתא אחרת טובה יותר. לכן, כאשר בונים את מחזור המשכנתא בצורה נכונה, מגיעים לחיסכון כללי מצטבר, וגם ההחזר החודשי יהיה נמוך, ולעתים נמוך משמעותית מהמשכנתא הקודמת.

הזדמנות להגדיל את פריסת המשכנתא

יתרון נוסף שיש בהליך "מחזור משכנתא", הוא הפריסה המחודשת של תשלומי המשכנתא. כאשר לוקחים משכנתא חדשה, ניתן לקבל פריסת משכנתא של עד 30 שנה. הזדמנות זו, יכולה לצמצם בהחזר החודשי של המשפחה. אם למשל עברו 10 שנים מתשלום המשכנתא הראשונה- ירד לכם כבר סכום מסוים מהמשכנתא. הסכום החדש של המשכנתא שתיקחו בריבית נמוכה יותר יהיה נמוך יותר. ולכן, אם אתם רוצים להפחית בצורה ניכרת את תשלום המשכנתא לחודש, כדאי לכם בפריסה החדשה לפרוס ל25-30 שנה.

מחזור משכנתא

הזדמנות לסיים מהר יותר עם המשכנתא

ישנם מקרים הפוכים, בהם מחזור משכנתא, הינה הזדמנות לסיים יותר מהר את תשלום המשכנתא. בחירה זו לא מתאימה לכל משפחה. אולם, יש מקרים שבני הזוג עבדו בעבודות פשוטות יותר בעת לקיחת המשכנתא הראשונה. במהלך השנים בני הזוג למדו, מצאו עבודות מכובדות, וההכנסה הכלכלית החודשית שלהם נהיתה יציבה ומכובדת. לפעמים, מאזן ההכנסות שלהם יפנה להם סכום חודשי גדול יותר עבור תשלום המשכנתא. במקרה זה, לבני הזוג יש רווח כפול ממחזור המשכנתא: הרווח הראשון, הוא חיסכון בסכום בכולל של המשכנתא, והרווח השני, הוא פריסה מצומצמת יותר של המשכנתא, וסיום תשלום המשכנתא תוך מספר שנים קטן יותר.

רוצים ייעוץ משכנתא מקצועי ואובייקטיבי של יועץ משכנתאות מומלץ על ידי משכנתא מאסטר? השאירו לנו פרטים כאן ויועץ משכנתא יחזור אליכם בהקדם, ייעוץ משכנתא ראשוני ללא עלות וללא התחייבות.

ראו גם: מחשבון משכנתא

No ratings yet.

Please rate this

מעוניינים ליהנות מכל היתרונות של יועץ משכנתא מקצועי ואובייקטיבי?

משכנתא מאסטר מציעה את שירותי ייעוץ המשכנתאות של חברת "מנטה ייעוץ משכנתאות",
מהחברות הגדולות בארץ בתחום ייעוץ המשכנתאות.

יעוץ המשכנתאות של חברת מנטה, מעניק לכם ייעוץ משכנתא אובייקטיבי,
עם היתרונות הטובים ביותר בשבילכם ללקיחת משכנתא:

כלים טכנולוגים מתקדמים כמו ה "אופטימיזטור": האופטימיזטור מאפשר
בדיקה של תמהיל משכנתא עם עשרות פרמטרים שונים ושינוי שוק רבים
למציאת תמהיל מנצח = חסכון משמעותי של עלויות המשכנתא

  • יכולת מיקוח גבוהה מול הבנקים
  • יועצים מנוסים ומקצועיים
  • עובדים עם כל הבנקים
  • מטפלים באלפי לקוחות מידי שנה
  • ליווי מלא בכל התהליך
  • חסכון בזמן, ריצות וכאבי ראש של התעסקות עם בנקים

30% הנחה לפונים דרך האתר
(*ההטבה לזמן מוגבל)
    נגישות