צרו עימי קשר
mobile menuתפריט ראשי
[072-2710779]072-2710779
לקיחת משכנתא

לקיחת משכנתא

לקיחת משכנתא – עושים סדר בבלגן…

משכנתא היא למעשה שיעבוד של נכס לשם קבלת הלוואה מגוף מסוים, לרוב הבנק. כשאדם רוצה לרכוש דירה הוא עומד בפני הוצאה כספית גבוהה ביותר שמרבית האנשים לא יכולים לעמוד בה ללא נטילת הלוואה. בעת לקיחת משכנתא הנכס, הדירה הנרכשת משתעבדת לבנק והוא בתמורה מעניק ללווה הלוואה לרכישת הדירה כאשר בכל חודש יהיה על רוכש הדירה שלווה את הכסף מהבנק, לעמוד בהחזר חודשי קבוע מראש.

לקיחת משכנתא – משכנתא  לא נושכת!!

ההוצאה הכספית של החזר המשכנתא, הריביות השונות וסכום הפתיחה של המשכנתא מרתיע רבים ויוצר חששות בנוגע לנטילת משכנתא. על מנת להפיג את החשש כדאי לשים לב לסוגים השונים של הריביות ולראות שריבית קבועה אינה מאיימת כל כך בשל העובדה שהיא אינה משתנה ואל דינמית. אנשים מסוימים יבחרו בריבית משתנה אם הדבר מתאים ליכולותיהם והם יכולים לעמוד בסיכון שהריבית תעלה משמעותית.

לקיחת משכנתא – אל תפספסו הזדמנויות

כמו כן חשוב לדעת שישנם אוכלוסיות מיוחדת שיש להן נקודות זכות , כלומר תנאים טובים יותר בעת לקיחת משכנתא כמו ריבית נמוכה והלוואות שונות. מדובר בזוגות צעירים, עולים חדשים , משפחות חד הוריות ועוד. בעת נטילת משכנתא חשו בלבדוק האם אתם זכאים לתנאים משופרים בשל השתייכותכם לאוכלוסיות הזכאיות.

לקיחת משכנתא

משכנתא – אי סילוק חובות

כושר החזרת המשכנתא עלול להיפגע בשל גורמים שונים שעלולים להשפיע כמו מחלה, אובדן כושר ההשתכרות ועוד. מצבים אלו מאלצים לעתים את הלווה להתקשות בהחזר החודשי שנקבע בתחילת התהליך. במקרה כזה עליו לפנות לבנק או לגוף שממנו נטל את הלוואה ולהגיש בקשה לפריסת משכנתא מחודשת שתעמוד בקנה אחד עם התנאים שהשתנו.

במקרים מסוימים בהם אין ללווה כל יכולת לעמוד בתשלומים, ראשי הבנק לממש את שעבוד הנכס. בעבר היה הסדר של ערבים אך כיום לאחר שערבים שונים נאלצו לאבד את כל רכושם כדי לשלם משכנתא שלא נלקחה על ידם, הופסק ההסדר הזה.

לסיכום, כדי לא לאבד כסף לריק אלא לצאת עם משכנתא משתלמת ועם תנאי החזר טובים מומלץ ביותר להתייעץ עם יועץ משכנתאות מוסמך שיסייע לכם להגיע להחלטות נכונות.

רוצים ייעוץ משכנתא מקצועי ואובייקטיבי של יועץ משכנתאות מומלץ על ידי משכנתא מאסטר? השאירו לנו פרטים כאן ויועץ משכנתא יחזור אליכם בהקדם, ייעוץ משכנתא ראשוני ללא עלות וללא התחייבות.

ראו גם: מחשבון משכנתא

No ratings yet.

Please rate this

מעוניינים ליהנות מכל היתרונות של יועץ משכנתא מקצועי ואובייקטיבי?

משכנתא מאסטר מציעה את שירותי ייעוץ המשכנתאות של חברת "מנטה ייעוץ משכנתאות",
מהחברות הגדולות בארץ בתחום ייעוץ המשכנתאות.

יעוץ המשכנתאות של חברת מנטה, מעניק לכם ייעוץ משכנתא אובייקטיבי,
עם היתרונות הטובים ביותר בשבילכם ללקיחת משכנתא:

כלים טכנולוגים מתקדמים כמו ה "אופטימיזטור": האופטימיזטור מאפשר
בדיקה של תמהיל משכנתא עם עשרות פרמטרים שונים ושינוי שוק רבים
למציאת תמהיל מנצח = חסכון משמעותי של עלויות המשכנתא

  • יכולת מיקוח גבוהה מול הבנקים
  • יועצים מנוסים ומקצועיים
  • עובדים עם כל הבנקים
  • מטפלים באלפי לקוחות מידי שנה
  • ליווי מלא בכל התהליך
  • חסכון בזמן, ריצות וכאבי ראש של התעסקות עם בנקים

30% הנחה לפונים דרך האתר
(*ההטבה לזמן מוגבל)
    נגישות