צרו עימי קשר
mobile menuתפריט ראשי
[072-2710779]072-2710779
ייעוץ משכנתא חינם

ייעוץ משכנתא חינם

היכן ניתן לקבל ייעוץ משכנתא חינם?

פורטל ייעוץ המשכנתאות משכנתא מאסטר, מציע לכם כלים שימושיים בתחום המשכנתאות בחינם. בפורטל תוכלו למצוא סימולטור אישור משכנתא וסימולטור זכאות למשכנתא. בנוסף באתר משכנתא מאסטר ישנה טבלת ריביות משכנתא המתעדכנת באופן שוטף על פי סקר בנקים. בפורטל גם קיים מחשבון משכנתא המאפשר לבצע תמהילי משכנתא שונים הלוקחים בחשבון גם שינויי ריבית ומדד עתידיים. לרשותכם עומדים בפורטל מאמרים שונים ועדכניים בתחום המשכנתאות ובמגוון נושאים הנכתבים על ידי יועצי משכנתאות בכירים ומנוסים. במידה והנכם נתקלים בבעיה או שאלה שלא מצאתם עליה מענה בפורטל, תוכלו ליצור איתנו קשר או להשאיר פרטים כאן באתר ותקבלו מענה מנציג משכנתאות, ייעוץ ראשוני ניתן ללא עלות. במידה ותרצו ייעוץ וליווי מלא ומקיף, תוכלו לקבל זאת בתשלום מוזל ממחיר השוק.

איפה עוד ניתן לקבל ייעוץ משכנתא חינם?

 1. בלוגים ופורומים שונים – הרשת מלאה בפורומים ובלוגים שונים אשר ישמחו לתת לכם מענה ללא עלות, גם ברשתות החברתיות תוכלו לקבל תשובות מיועצי משכנתאות מנוסים ללא תשלום.
 2. בנקים – שימו לב, אומנם ייעוץ המשכנתאות שניתן בבנקים הוא בחינם, יחד עם זאת ייעוץ זה הנו חסר ואינו אובייקטיבי ולכן יש לקחת אותו בערבון מוגבל.
 3. הרצאות, כנסים – ישנם גופים או יחידים אשר מארגנים לעתים כנסים או הרצאות בתחום ללא תשלום. הרצאות אלו ניתנות לרוב ללא תשלום כאשר המרצה מקווה שחלק מהמשתתפים ישכרו את שירותיו המלאים בתשלום.

מה חשוב לדעת כאשר מקבלים ייעוץ משכנתא בחינם?

משכנתא היא אחת העסקאות הפיננסיות הגדולות שתעשו בחייכם. עסקה כזו מחייבת שימוש במומחה שלמד במשך שנים, ועוסק בתחום מידי יום. תחום המשכנתאות משתנה בתדירות גבוהה ולכן חשוב לא רק להשתמש בבעל מקצוע וותיק ומנוסה אלא גם בבעל מקצוע אשר פעיל בתחום ומעודכן בשינויים הדחופים בתחום ובקיא בתנאי השוק הנוכחיים. הליך המשכנתא הנו הליך ביורוקרטי ארוך שעלול לערוך שבועות ולעתים גם חודשים. זמן היועץ הוא משאב יקר ואם הנכם מעוניינים בליווי מקצועי ומלא, תדרשו לשלם על שירות זה. אם יש לכם יכולת לימוד גבוהה וגם זמן פנוי, תוכלו להיעזר בכלים החינמיים על מנת לבחור את המשכנתא המתאימה לכם אך עדיין חשוב שתקבלו את חוות דעתו הסופית של מומחה בתחום. יחד עם זאת, קחו בחשבון כי ייעוץ אשר ניתן בחינם הנו ברמה שטחית יחסית ואינו יכול לקחת בחשבון את כלל הפרמטרים האישיים והמלאים שלכם.

עמוד יועץ משכנתא המרכזי

רוצים ייעוץ משכנתא מקצועי ואובייקטיבי של יועץ משכנתאות מומלץ על ידי משכנתא מאסטר? השאירו לנו פרטים כאן ויועץ משכנתא יחזור אליכם בהקדם, ייעוץ משכנתא ראשוני ללא עלות וללא התחייבות.

ייעוץ משכנתא חינם

5/5 (1)

Please rate this

מעוניינים ליהנות מכל היתרונות של יועץ משכנתא מקצועי ואובייקטיבי?

משכנתא מאסטר מציעה את שירותי ייעוץ המשכנתאות של חברת "מנטה ייעוץ משכנתאות",
מהחברות הגדולות בארץ בתחום ייעוץ המשכנתאות.

יעוץ המשכנתאות של חברת מנטה, מעניק לכם ייעוץ משכנתא אובייקטיבי,
עם היתרונות הטובים ביותר בשבילכם ללקיחת משכנתא:

כלים טכנולוגים מתקדמים כמו ה "אופטימיזטור": האופטימיזטור מאפשר
בדיקה של תמהיל משכנתא עם עשרות פרמטרים שונים ושינוי שוק רבים
למציאת תמהיל מנצח = חסכון משמעותי של עלויות המשכנתא

 • יכולת מיקוח גבוהה מול הבנקים
 • יועצים מנוסים ומקצועיים
 • עובדים עם כל הבנקים
 • מטפלים באלפי לקוחות מידי שנה
 • ליווי מלא בכל התהליך
 • חסכון בזמן, ריצות וכאבי ראש של התעסקות עם בנקים

30% הנחה לפונים דרך האתר
(*ההטבה לזמן מוגבל)
  נגישות