צרו עימי קשר
mobile menuתפריט ראשי
[072-2710779]072-2710779
חישוב משכנתא

חישוב משכנתא

חישוב משכנתא

כאשר לוקחים הלוואת משכנתא לרכישת דירה, עומדות בפני הלווה אפשרויות רבות ומסלולים רבים של משכנתאות, בהתאם, כמובן, לאפשרויות שמציעים הבנקים. אחד החלקים החשובים בבחירת המשכנתא הוא חישוב משכנתא – החישוב של הסכום החודשי שאותו יש לשלם מידי חודש עבור החזר המשכנתא, בהתאם לריביות שנקבעות על ידי הבנק ובזמנים אשר נקבעו בהסדר מסודר עם הבנק.

האפשרויות הבסיסיות

ישנן שתי אפשרויות עיקריות של חישוב המשכנתא. אפשרות ראשונה היא שיטת שפיצר, שבה התשלום החודשי הוא קבוע. זוהי השיטה הפופולארית ביותר כיום. האפשרות השנייה היא החזר קרן קבוע, שנפוץ כיום פחות, אך לעיתים משתלם יותר. לשתי השיטות ישנם יתרונות וחסרונות. שיטת שפיצר, למשל, נוחה מאד ללווה, משום שההוצאה החודשית שלו קבועה ואינה משתנה, מה שמקל על חישובי ההוצאות החודשיים. גם לבנק מדובר בשיטה משתלמת, מכיוון שאופן החישוב של המשכנתא נעשה כך שהתשלומים הראשונים מכילים בעיקר את מרכיב הריבית, ורק בהמשך הופכת הקרן למרכיב העיקרי בתשלום. עם זאת, שיטת הקרין יוצרת, בסופו של התהליך, תשלום נמוך יותר, מאחר שאחוז הריבית יהיה, בדרך כלל, נמוך יותר.

חישוב משכנתא

תהליך חישוב המשכנתא

על מנת לחשב מה יהיה ההחזר החודשי של המשכנתא, אפשר להיעזר במחשבוני משכנתאות אשר נפוצים ברשת. על מנת לבצע חישוב משכנתא יש להזין למחשבון נתונים כמו המחיר של הדירה, ההון העצמי שהרוכש מביא איתו, תקופת ההלוואה והשיטה של חישוב משכנתא שנבחרה. מחשבון משכנתא מסייע לכם לתכנן את המסלול המתאים לכם ביותר מבחינת גובה התשלום החודשי, גובה הריבית וכן הלאה. חשוב לדעת שחישוב משכנתא באינטרנט אינו מדויק, והחישוב הסופי ייקבע על ידי הבנק, אך באמצעות חישוב ראשוני אפשר לתכנן את ההוצאות, לבחור במסלול המשכנתא המשתלם יותר וכן הלאה. כמובן, לעיתים ישנן אפשרויות מגוונות יותר, כמו הגדלת ההון העצמי ולקיחה של משכנתא נמוכה יותר, או פריסה שונה של החזר ההלוואה לתקופה ארוכה יותר, מה שמשנה את החישוב כולו. באמצעות חישוב אפשר לבחור במסלולים המתאימים ביותר והמשתלמים יותר, ולבחור בין המסלולים שמציעים הבנקים השונים, בהתאם לצורך האישי.

רוצים ייעוץ משכנתא מקצועי ואובייקטיבי של יועץ משכנתאות מומלץ על ידי משכנתא מאסטר? השאירו לנו פרטים כאן ויועץ משכנתא יחזור אליכם בהקדם, ייעוץ משכנתא ראשוני ללא עלות וללא התחייבות.

ראו גם: מחשבון משכנתא

No ratings yet.

Please rate this

מעוניינים ליהנות מכל היתרונות של יועץ משכנתא מקצועי ואובייקטיבי?

משכנתא מאסטר מציעה את שירותי ייעוץ המשכנתאות של חברת "מנטה ייעוץ משכנתאות",
מהחברות הגדולות בארץ בתחום ייעוץ המשכנתאות.

יעוץ המשכנתאות של חברת מנטה, מעניק לכם ייעוץ משכנתא אובייקטיבי,
עם היתרונות הטובים ביותר בשבילכם ללקיחת משכנתא:

כלים טכנולוגים מתקדמים כמו ה "אופטימיזטור": האופטימיזטור מאפשר
בדיקה של תמהיל משכנתא עם עשרות פרמטרים שונים ושינוי שוק רבים
למציאת תמהיל מנצח = חסכון משמעותי של עלויות המשכנתא

  • יכולת מיקוח גבוהה מול הבנקים
  • יועצים מנוסים ומקצועיים
  • עובדים עם כל הבנקים
  • מטפלים באלפי לקוחות מידי שנה
  • ליווי מלא בכל התהליך
  • חסכון בזמן, ריצות וכאבי ראש של התעסקות עם בנקים

30% הנחה לפונים דרך האתר
(*ההטבה לזמן מוגבל)
    נגישות