צרו עימי קשר
mobile menuתפריט ראשי
[072-2710779]072-2710779
החזר משכנתא

החזר משכנתא

החזר משכנתא

כאשר אנחנו עומדים בצומת בה אנחנו רוצים סוף סוף לקנות דירה ואנחנו מתלבטים קשות בעניין המשכנתא, כדאי מאוד להתייעץ עם המומחים שיעשו לנו קצת סדר בדברים וימליצו לנו על המשכנתא הכי מתאימה וטובה עבורנו. החזר משכנתא זוהי סוגיה סבוכה ואין לקבל החלטה פזיזה בעניין.

קיימים היום כמה וכמה מסלולי משכנתא שונים ולפני שמקבלים החלטה כל שהיא, חשוב מאוד לבדוק היטב כל הצעה מכל צדדיה ולא לקבל החלטה נמהרת שהשפעותיה יורגשו היטב בחשבון הבנק וגם בכיס למשך שנים ארוכות.

החזר משכנתא

החזר משכנתא  – בוחרים חכם

לא נוכל לצדד ולהמליץ בעד מסלול משכנתא ספציפי שזהו הנכון והטוב ביותר. לכל לווה יש את המשכנתא האישית אותה יש לתפור עבורו בהתאם למידותיו ובהתאם ליכולות הצפויות. אמנם, אף אחד מאתנו אינו נביא ואין לנו כל אפשרות לחזות את מה שעתיד להיות, אך באופן כללי, ההמלצה תהיה לבחור במשכנתא עם החזרים חודשיים קבועים, לבדוק שהתשלומים הנם צמודים לריבית שישפיע כמה שפחות על המאזן הכללי שלנו. כמובן שיש לפעול למען צמצום הסיכונים ככל הניתן וכמובן, ההמלצה הידועה, לשלב בין מסלולי משכנתא שונים ממש כפי אנחנו נוהגים לעשות עם אפיקי ההשקעה שלנו. כי לא שמים את כל הביצים באותו הסל…

איך נחשב את החזרי המשכנתא? אז נכון שאנחנו לא נביאים ואין לנו אפשרות לחזות את העתיד, אך בכל זאת נוכל להיעזר במחשבון המשכנתא שעשוי לתת לנו תמונה כל שהיא, אמנם לא ממש מדויקת ומשקפת את התמונה במאת האחוזים, אך בכל זאת נוכל לקבל את התשתית איך ייראו החיים שלנו מבחינה כלכלית בשנים הבאות עלינו לטובה. ישנן דרכים שונות לחשב את המשכנתא באמצעות המחשבון. ניתן להזין את הנתונים של גובה ההלוואה הדרושה וכך לקבל את מספר התשלומים הצפויים וגובה הסכום המשוער, ניתן גם להזין במחשבון את אפשרויות התשלומים מבחינתנו וכך נוכל לקבל בתוצאה את גובה המשכנתא שנוכל בהתאם לכך לקחת.

אין ספק שבחירה בין מסלולי המשכנתאות זוהי בחירה שאינה קלה כלל וכלל והיא צריכה להיעשות מתוך חשיבה והתבוננות נכונה וכמובן עם ייעוץ של אנשי מקצוע המכירים את התחום היטב.

רוצים ייעוץ משכנתא מקצועי ואובייקטיבי של יועץ משכנתאות מומלץ על ידי משכנתא מאסטר? השאירו לנו פרטים כאן ויועץ משכנתא יחזור אליכם בהקדם, ייעוץ משכנתא ראשוני ללא עלות וללא התחייבות.

ראו גם: משכנתא משכנתא

No ratings yet.

Please rate this

מעוניינים ליהנות מכל היתרונות של יועץ משכנתא מקצועי ואובייקטיבי?

משכנתא מאסטר מציעה את שירותי ייעוץ המשכנתאות של חברת "מנטה ייעוץ משכנתאות",
מהחברות הגדולות בארץ בתחום ייעוץ המשכנתאות.

יעוץ המשכנתאות של חברת מנטה, מעניק לכם ייעוץ משכנתא אובייקטיבי,
עם היתרונות הטובים ביותר בשבילכם ללקיחת משכנתא:

כלים טכנולוגים מתקדמים כמו ה "אופטימיזטור": האופטימיזטור מאפשר
בדיקה של תמהיל משכנתא עם עשרות פרמטרים שונים ושינוי שוק רבים
למציאת תמהיל מנצח = חסכון משמעותי של עלויות המשכנתא

  • יכולת מיקוח גבוהה מול הבנקים
  • יועצים מנוסים ומקצועיים
  • עובדים עם כל הבנקים
  • מטפלים באלפי לקוחות מידי שנה
  • ליווי מלא בכל התהליך
  • חסכון בזמן, ריצות וכאבי ראש של התעסקות עם בנקים

30% הנחה לפונים דרך האתר
(*ההטבה לזמן מוגבל)
    נגישות