צרו עימי קשר
mobile menuתפריט ראשי
[072-2710779]072-2710779

סימולטור אישור משכנתא

היכנסו לקישור המצורף לצורך שימוש בסימולטור אישור משכנתא לצורך בדיקה האם הנכם עומדים בקריטריונים לקבלת אישור עקרוני למשכנתא.

הסימולטור מופעל על ידי חברת מנטה ייעוץ משכנתאות והנו היחידי בישראל אשר מאפשר בדיקה מהירה של עמידה בקריטריונים לקבלת אישור עקרוני למשכנתא. תשובת הסימולטור מתקבלת במקום. הסימולטור מציג 3 תשובות: אור ירוק – אישור, אור כתום – מצריך בדיקה נוספת, אור אדום – דחייה. במקרה שאין אישור, הסימולטור נותן הסבר מדוע לא ניתן לקבל אישור ומה אפשר לעשות על מנת לקבל אישור.

האם השימוש בסימולטור עולה כסף?

השימוש בסימולטור אינו כרוך בתשלום, לאחר הזנת כל השדות, תתבקשו להשאיר פרטי יצירת קשר על מנת שנציג משכנתאות יעבור אתכם על הפרטים ויוודא שאתם אכן עומדים בקריטריונים לקבלת משכנתא ואם לא, יוכל לבחון עבורכם חלופות נוספות לקבלת האישור. במידה ותרצו, תוכלו לקבל שירותי ייעוץ משכנתאות וליווי מלא על ידי יועץ משכנתאות מומחה.

איך הסימולטור יודע האם אקבל אישור והאם התשובה שלו מחייבת אותי או את הבנק?

הסימולטור מתבסס על נתוני בנק ישראל והבנקים למשכנתאות השונים ועל "חוכמת ההמונים". הסימולטור מעודכן באופן שוטף בהתאם לשינויי המדיניות בבנקים למשכנתאות. התשובה המתקבלת אינה מחייבת אתכם או את הבנק לשום דבר אלא נותנת אומדן בסיסי האם הנכם עומדים בתנאים לקבלת אישור משכנתא. כמובן שעל מנת לקבל אישור פורמלי, יש לפנות לחברת ייעוץ משכנתאות או לבנק למשכנתאות לצורך קבלת אישור עקרוני לפני חתימת חוזה רכישה.

איך מקבלים אישור עקרוני למשכנתא?

לצורך קבלת אישור עקרוני פורמלי למשכנתא יש לפנות חברת ייעוץ משכנתא או לבנק למשכנתאות בצירוף תעודת זהות, 3 תלושי שכר אחרונים, תדפיסי בנק 3 חודשים ופירוט הלוואות אם קיימות ולמלא שאלון פיננסי הכולל בין היתר את כל הפרטים האישיים שלכם (שם, תעודת זהות, כתובת, מצב משפחתי וכו'), פרטי התעסוקה שלכם (מקום עבודה, וותק, תפקיד, שכר), פרטים אודות ההון העצמי שלכם ופרטי הנכס המיועד לרכישה (שווי נכס, כתובת, מספר חדרים וכו'), בדרך כלל האישור העקרוני מתקבל לאחר מספר ימים אם אין מדובר בבקשה חריגה ומורכבת. קיימת גם אפשרות לקבל אישור עקרוני מהיר יותר באמצעות המוקדים הטלפונים של הבנקים למשכנתאות אך במקרה זה האישור התקבל גם כן טלפונית ולא בכתב.

רוצים ייעוץ משכנתא מקצועי ואובייקטיבי של יועץ משכנתאות מומלץ על ידי משכנתא מאסטר? השאירו לנו פרטים כאן ויועץ משכנתא יחזור אליכם בהקדם, ייעוץ משכנתא ראשוני ללא עלות וללא התחייבות.

במקביל לבדיקת אישור עקרוני למשכנתא, בדקו מה ההחזר החודשי המתאים לכם במחשבון משכנתא והיעזרו בטבלת ריבית משכנתא לצורכי הסימולציה ו/או לצרכי מו"מ עם הבנקים על גובה הריבית.

אישור משכנתא אישור עקרוני למשכנתא בקשה למשכנתא בקשת משכנתא

מעוניינים ליהנות מכל היתרונות של יועץ משכנתא מקצועי ואובייקטיבי?

משכנתא מאסטר מציעה את שירותי ייעוץ המשכנתאות של חברת "מנטה ייעוץ משכנתאות",
מהחברות הגדולות בארץ בתחום ייעוץ המשכנתאות.

יעוץ המשכנתאות של חברת מנטה, מעניק לכם ייעוץ משכנתא אובייקטיבי,
עם היתרונות הטובים ביותר בשבילכם ללקיחת משכנתא:

כלים טכנולוגים מתקדמים כמו ה "אופטימיזטור": האופטימיזטור מאפשר
בדיקה של תמהיל משכנתא עם עשרות פרמטרים שונים ושינוי שוק רבים
למציאת תמהיל מנצח = חסכון משמעותי של עלויות המשכנתא

  • יכולת מיקוח גבוהה מול הבנקים
  • יועצים מנוסים ומקצועיים
  • עובדים עם כל הבנקים
  • מטפלים באלפי לקוחות מידי שנה
  • ליווי מלא בכל התהליך
  • חסכון בזמן, ריצות וכאבי ראש של התעסקות עם בנקים

30% הנחה לפונים דרך האתר
(*ההטבה לזמן מוגבל)
    נגישות